502 282 261 artist@totem-art.pl

Pędzlem i aerografem na wszystkim, na czym się da

    Marzy Ci się motocykl w mrocznych klimatach?A może maska samochodu w ulubione motywy? Pokój zmieniony w fantastyczną krainę? Koszulka z ulubionym aktorem? Wszystkie życzenia są nowym artystycznym wyzwaniem, które chętnie zrealizujemy. Mamy już za sobą wiele wykonanych projektów, o czym możesz się przekonać zaglądając do zakładek odzież, samochody i motocykle oraz ściany.

    Totem art to przede wszystkim pomysł i rozwijanie pasji Małgorzaty Rzempowskiej- Skóry, absolwentki Poznańskiej ASP (obecnie Uniwersytet Artystyczny). Zawsze chciałam robić to, co lubię najbardziej i udało się – maluję niemal każdego dnia, zmieniając wygląd zwykłych tenisówek
i koszulek, ożywiam ściany dzieciom w domach i przedszkolach, realizuje swoje pomysły artystyczne w restauracjach, hotelach i każdym innym obiekcie, w który można tchnąć ducha.

Dyplom artystyczny uzyskała pod kierunkiem prof. ASP dr hab. Joanny Imielskiej. Praca dyplomowa – “Obrazy mineralne”, usypane w całości z piasków i drobnych kamieni na płótnie, dorobiły się kilku wystaw w Polsce i za granicą.